Oldal 100 algériai találkozó. Letölthető fájl

Esti Hírlap, május (6. évfolyam, szám) | Arcanum Digitális Tudománytár

Békés Megyei Hírlap, Edző: Tobak Lászlóné. Szövet­ségi kapitány: Djoudi Mohamed.

célkitűzés társkereső ingyenes online társkereső komolyan nem fizet

Kiálítások: 8, ill. A Szegeden tíznapos edzőtáborozáson lévő, a világbajnoki döntő­ben szerepelt, de ezúttal sok fiatalt felvonultató Algéria válogatottja látogatott tegnap este a megyeszékhelyre.

társkereső mecklenburg társkereső szaúdi nő

A találkozó elején felváltva estek a gólok. Mindkét együttes gyors kézilabdát játszott, így sok volt a hiba az első tíz percben. A lila-fehérek után hétgólos előnyre tettek szert, jól védekeztek és támadásban ügyes megoldásokat mu­tattak be.

Az első félidő végére tíz gólra növelte előnyét a hazai gárda a lelkes vendégek ellen, akiknél a gyors irányító, Hali jeleskedett a gólgyártásban. Szünet után mindkét oldalon a cserék is lehetőséget kaptak. A bé­késcsabaiak a hajrában már re vezettek, de az utolsó percek­ben feljöttek a lelkes vendégek és kihasználva a hazai csapat hibáit szépítettek.

Hasznos előkészületi mérkőzést vívott a két gárda egymással, a há­zigazdák az NB I-es bajnokság rájátszására készülnek és ezúttal egy más stílussal találkozhattak, mint itthon.

Àgazat kiválasztása

A két együttes március én, pénteken NB Il-es női kézilabda-mérkőzés, Békés, néző. Békés: Bordás - Őri 3, Szil­ágyi I. Edző: Oláh Béla. Edző: Palai József. A nagy lelkesedéssel játszó hazaiak meg­érdemelten nyertek a sok helyze­tet elpuskázó vendégek ellen.

Szeghalom—Gyulai SE 20—19 11— NB II, női, Füzesgyar­mat, néző. Szeghalom: Szabó G. Edző: Zsadányi Sán­dor.